Rules (7.x-2.5) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Home
br: Degemer

en: enable
br: gweredekaat

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Node
br: Skoulm

en: Filter
br: Sil

en: Plugin
br: Lugant
