Rules (7.x-2.5) - en to gl translation catalogue (129 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: enable
gl: activar

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: all
gl: todos

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Schedule
gl: Programación

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Event
gl: Evento

en: Text
gl: Texto

en: Component
gl: Compoñente

en: Components
gl: Compoñentes

en: Titles
gl: Títulos

en: Paths
gl: Rutas

en: type
gl: tipo

en: User
gl: Usuario/a

en: action
gl: acción

en: Continue
gl: Continuar

en: Error
gl: Erro

en: Node
gl: Nodo

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: All
gl: Todo

en: days
gl: días

en: Active
gl: Activo

en: Never
gl: Nunca

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Filter
gl: Filtro

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Severity
gl: Gravidade

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Conditions
gl: Condicións

en: Warning
gl: Alerta

en: Advanced
gl: Avanzado

en: System
gl: Sistema

en: Code
gl: Código

en: OR
gl: OU

en: Method
gl: Método

en: Loop
gl: Bucle

en: Basic
gl: Básico

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Cache
gl: Caché

en: Operator
gl: Operador

en: Integer
gl: Enteiro

en: text
gl: texto

en: Property
gl: Propiedade

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: seconds
gl: segundos

en: Token
gl: Símbolos

en: Clear
gl: Limpar

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: equals
gl: iguais

en: AND
gl: E

en: None.
gl: Ningún.

en: Existing system path
gl: Ruta existente no sistema

en: any
gl: calquera

en: Execute custom PHP code
gl: Executa código PHP personalizado

en: PHP code
gl: Código PHP

en: Site information
gl: Información do sitio

en: Convert
gl: Convertir

en: revert
gl: volver

en: comment
gl: comentario

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: disable
gl: desactivar

en: date
gl: data

en: Apply
gl: Aplicar

en: Translation
gl: Traducción

en: Usage
gl: Uso

en: Execute
gl: Executar

en: Identifier
gl: Identificador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: contains
gl: contén

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: After saving a new comment
gl: Despois de gardar un novo comentario

en: After deleting a comment
gl: Despois de eliminar un comentario

en: After deleting a term
gl: Despois de eliminar un termo

en: clone
gl: clon

en: Translate
gl: Traducir

en: Element
gl: Elemento

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Debugging
gl: Depuración

en: export
gl: exportar

en: translate
gl: traducir

en: ends with
gl: remata en

en: Send mail
gl: Enviar correo electrónico

en: is greater than
gl: é maior que

en: After saving new content
gl: Despois de gardar contido novo

en: After deleting content
gl: Despois de eliminar contido

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: %name must be a number.
gl: %name debe ser un número.

en: schedule
gl: tarefa programada

en: Entities
gl: Entidades
