Rules (7.x-2.5) - en to sl translation catalogue (74 entries)

en: Home
sl: Domov

en: enable
sl: omogoči

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Tags
sl: Oznake

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Text
sl: Besedilo

en: type
sl: tip

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Error
sl: Napaka

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Never
sl: Nikoli

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Roles
sl: Vloge

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Severity
sl: Resnost

en: Field name
sl: Ime polja

en: Warning
sl: Opozorilo

en: System
sl: Sistem

en: Code
sl: Koda

en: Method
sl: Metoda

en: Basic
sl: Osnovno

en: Integer
sl: Celo število

en: None.
sl: Brez.

en: Existing system path
sl: Obstoječi sistemski naslov

en: any
sl: karkoli

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: revert
sl: povrni

en: comment
sl: komentiraj

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: disable
sl: onemogoči

en: date
sl: datum

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: After deleting a term
sl: Po brisanju izraza

en: Translate
sl: Prevodi

en: User account
sl: Uporabniški račun
