Rules (7.x-2.6) - en to kk translation catalogue (68 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: enable
kk: косулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Text
kk: Текст

en: type
kk: түр

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Error
kk: Қате

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Never
kk: Ешқашан

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: System
kk: Системасы

en: Code
kk: Коды

en: None.
kk: Ешбір.

en: Existing system path
kk: Жүйелік жол

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: Account blocked
kk: Есеп бұғатталған

en: Account
kk: Есеп

en: After saving a new comment
kk: Жаңа пікірді сақтағаннан кейін

en: After deleting a comment
kk: Пікірді жойғаннан кейін

en: After deleting a term
kk: Термин жойылғаннан кейін

en: Translate
kk: Аудару

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: After saving new content
kk: жаңа мазмұнның сақтауы кейін

en: After deleting content
kk: мазмұнның алып тастауларынан кейiн
