Rules (7.x-2.7) - en to my translation catalogue (67 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: all
my: အားလုံး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: System
my: စနစ်

en: Pathauto
my: လမ်းကြောင်းအားအလိုအလျောက်သတ်မှတ်ပါ

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: Site information
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ်အချက်အလက်များ

en: Convert
my: ပြောင်းရန်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: After saving a new comment
my: မှတ်ချက်တစ်ခုကို သိမ်းပြီးနောက်

en: After deleting a comment
my: မှတ်ချက်တစ်ခုကို ဖျက်ပြီးနောက်

en: After deleting a term
my: အသုံးအနှုံး တစ်ခုကို ဖျက်ပြီးနောက်

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: After saving new content
my: အကြောင်းအရာသစ်တစ်ခု သိမ်းပြီးနောက်

en: After deleting content
my: အကြောင်းအရာ တစ်ခုကို ဖျက်ပြီးနောက်

en: - All -
my: - အားလုံး -

[ctx: data_types]
en: List
my: စာရင်း

[ctx: data_types]
en: list
my: စာရင်း
