Rules (7.x-2.7) - en to ne translation catalogue (64 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: type
ne: प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: System
ne: प्रणाली

en: Code
ne: कोड

en: Basic
ne: सामान्य

en: <All>
ne: <सबै>

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Clear
ne: सफा

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: date
ne: मिति

en: Account
ne: खाता

en: Translate
ne: अनुवाद

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता
