Rules (7.x-2.7) - en to pl translation catalogue (520 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: enable
pl: włącz

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Tags
pl: Tagi

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: all
pl: wszystkie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Event
pl: Termin

en: Text
pl: Tekst

en: Component
pl: Komponent

en: Components
pl: Komponenty

en: Titles
pl: Tytuły

en: Paths
pl: Ścieżki

en: type
pl: typ

en: User
pl: Użytkownik

en: action
pl: akcja

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Error
pl: Błąd

en: Node
pl: Węzeł

en: Data type
pl: Typ danych

en: All
pl: Wszystko

en: hours
pl: godziny

en: days
pl: dni

en: Active
pl: Aktywne

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Variable name
pl: Nazwa zmiennej

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Severity
pl: Priorytet

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Count
pl: Liczba

en: Conditions
pl: Warunki

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Code
pl: Kod

en: OR
pl: LUB

en: Method
pl: Metoda

en: Loop
pl: Pętla

en: Basic
pl: Podstawowe

en: months
pl: miesiące

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: <All>
pl: -Wszystko-

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: IP Address
pl: Adres IP

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: text
pl: tekst

en: Property
pl: Właściwość

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Rules
pl: Reguły

en: seconds
pl: sekundy

en: minutes
pl: minuty

en: Token
pl: Wzorzec

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: equals
pl: równe

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: unchanged content
pl: niezmieniona zawartość

en: unchanged user
pl: niezmieniony użytkownik

en: Entity
pl: Encja

en: AND
pl: I

en: None.
pl: Brak.

en: Negate
pl: Negacja

en: Import failed.
pl: Import zakończony niepowodzeniem.

en: created content
pl: utworzono zawartość

en: updated content
pl: zaktualizowana zawartość

en: Note that if drupal's page cache is enabled, this event won't be generated for pages served from cache.
pl: Należy pamiętać, że jeżeli włączona jest pamięć podręczna stron to dla stron serwowanych z pamięci podręcznej to zdarzenie nie będzie generowane.

en: viewed content
pl: przeglądana zawartość

en: deleted content
pl: usunięto zawartość

en: Existing system path
pl: Obecna ścieżka

en: Create or delete a content's URL alias
pl: Stwórz lub usuń alias URL zawartości

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given path alias.
pl: Pozostaw puste by usunąć aliasy URL kierujące do podanego aliasu ścieżki.

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given system path.
pl: Pozostaw puste by usunąć aliasy URL wskazujące do podanej ścieżki systemowej.

en: Send mail to all users of a role
pl: Wyślij wiadomość do wszystkich użytkowników, którzy mają rolę

en: Page redirect
pl: Przekierowanie na stronę

en: WARNING: This may cause problems if there are too many users of these roles on your site, as your server may not be able to handle all the mail requests all at once.
pl: OSTRZEŻENIE: To może powodować problemy, jeśli jest zbyt wielu użytkowników o tych rolach na twojej stronie. Serwer może nie być w stanie obsłużyć wszystkich żądania pocztowych jednocześnie.

en: The mail's subject.
pl: Temat wiadomości

en: The mail's message body.
pl: Treść wiadomości

en: registered user
pl: zarejestrowany użytkownik

en: updated user
pl: zaktualizowany użytkownik

en: viewed user
pl: przeglądany użytkownik

en: deleted user
pl: usunięto użytkownika

en: User has logged in
pl: Użytkownik zalogował się

en: logged in user
pl: zalogowany użytkownik

en: User has logged out
pl: Użytkownik wylogował się

en: logged out user
pl: wylogowany użytkownik

en: User has role(s)
pl: Użytkownik ma rolę

en: Whether the user has the selected role(s).
pl: Czy użytkownik posiada wybraną(e) rolę(e).

en: any
pl: dowolny

en: Add user role
pl: Doda rolę użytkownika

en: Remove user role
pl: Usuń rolę użytkownika

en: Execute custom PHP code
pl: Wykonaj niestandardowy kod PHP

en: PHP code
pl: Kod PHP

en: Selector
pl: Selektor

en: Site information
pl: Podstawowe dane

en: Convert
pl: Konweruj

en: revert
pl: przywróć

en: duration
pl: czas trwania

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: comment
pl: komentarz

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: disable
pl: wyłącz

en: date
pl: data

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Variables
pl: Zmienne

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: years
pl: lata

en: Account blocked
pl: Konto zablokowane

en: Usage
pl: Użycie

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: contains
pl: zawiera

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Account
pl: Konto

en: Data types
pl: Typy danych

en: After saving a new comment
pl: Po zapisaniu nowego komentarza

en: After deleting a comment
pl: Po usunięciu komentarza

en: Banned IP address %ip
pl: Zabroniono dostępu z adresu IP %ip

en: After deleting a term
pl: Usunięcie terminu

en: Add new rule
pl: Dodaj nową regułę

en: clone
pl: duplikuj

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Entity type
pl: Typ encji

en: vocabulary
pl: słownik

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Rule
pl: Reguła

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Parameter
pl: Parametr

en: rule
pl: zasada

en: export
pl: eksportuj

en: translate
pl: przetłumacz

en: IP address
pl: Adres IP

en: Filter by event
pl: Filtruj wg zdarzenia

en: Active rules
pl: Włączone reguły

en: Inactive rules
pl: Nieaktywne reguły

en: created comment
pl: utworzono komentarz

en: updated comment
pl: zaktualizowany komentarz

en: deleted comment
pl: usunięto komentarz

en: URL alias exists
pl: Alias URL istnieje

en: Cron maintenance tasks are performed
pl: Wykonywane są zadania porządkowe cron

en: Set breadcrumb
pl: Ustaw ścieżkę nawigacyjną

en: Configuration name
pl: Nazwa konfiguracji

en: ends with
pl: kończy się na

en: Send mail
pl: Wysyłka e-mail

en: Add !name
pl: Dodaj !name

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: is greater than
pl: jest wieksze niż

en: Overwrite
pl: Nadpisz

en: PHP Evaluation
pl: Wykonanie kodu PHP

en: viewed comment
pl: przeglądany komentarz

en: After saving new content
pl: Po zapisaniu nowej zawartości

en: After updating existing content
pl: Po aktualizacji istniejącej zawartości

en: saved content
pl: zapisana zawartość

en: After deleting content
pl: Po skasowaniu zawartości

en: Content is published
pl: Zawartość jest opublikowana

en: Content is sticky
pl: Zawartość jest przyklejona

en: Content is promoted to frontpage
pl: Zawartość jest promowana na stronie głównej

en: Furthermore you can make use of the following variables:
pl: Ponadto można skorzystać z następujących zmiennych:

en: truth value
pl: wartość prawdy

en: rules
pl: reguły

en: Successfully sent email to %recipient
pl: Pomyślnie wysłano e-maila do %recipient

en: Successfully sent email to the role(s) %roles.
pl: Pomyślnie wysłano e-maila do roli(ról) %roles.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
pl: Adres zwrotny wiadomości. Pozostaw pusty a zostanie użyty domyślny adres witryny.

en: After saving a new term
pl: Po zapisaniu nowego terminu

en: created term
pl: utworzono termin

en: updated term
pl: zaktualizowany termin

en: unchanged term
pl: niezmieniony termin

en: Block a user
pl: Zablokuj użytkownika

en: Rule sets
pl: Zestawy reguł

en: Rule set
pl: Zestaw reguł

en: Rules Scheduler
pl: Planista reguł

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: The value of the variable.
pl: Wartość zmiennej.

en: integer
pl: liczba całkowita

en: Add event
pl: Dodaj zdarzenie

en: %name must be a number.
pl: %name musi być liczbą.

en: Elements
pl: Elementy

en: Be aware that some actions might initialize the theme system. After that, it's impossible for any module to change the used theme.
pl: Należy pamiętać, że niektóre akcje mogą inicjować system skórki. Wtedy żaden moduł nie będzie mógł zmienić używanej skórki.

en: To display scheduled tasks you have to install the <a href="http://drupal.org/project/views">Views</a> module.
pl: Aby wyświetlić zaplanowane działania, musisz zainstalować moduł <a href="http://drupal.org/project/views">Views</a>.

en: Delete a scheduled task
pl: Usuń zaplanowane zadanie

en: Scheduled date
pl: Planowana data

en: Scheduled date and time stamp
pl: Planowana data i znacznik czasu

en: User provided identifier
pl: Identyfikator dostarczony przez użytkownika

en: ID to recognize this specific scheduled task
pl: ID do rozpoznania tego konkretnego zaplanowanego zadania

en: Upgrade
pl: Uaktualnij

en: schedule
pl: harmonogram

en: Entities
pl: Encje

en: Welcome (new user created by administrator)
pl: Witaj (nowy użytkownik został utworzony przez administratora)

en: Welcome (awaiting approval)
pl: Witaj (oczekiwanie na zatwierdzenie)

en: Welcome (no approval required)
pl: Witaj (aktywacja nie jest wymagana)

en: Password recovery
pl: Odzyskiwanie hasła

en: Account activation
pl: Aktywacja konta

en: Account cancellation confirmation
pl: Potwierdzenie anulowania konta

en: Account canceled
pl: Konto zostało anulowane

en: Sort By
pl: Sortowanie

en: is one of
pl: jeden z

en: Delete scheduled tasks
pl: Usuń zaplanowane zadania

en: Data comparison
pl: Porównanie danych

en: Comparison operation
pl: Operacja porównania

en: Condition set (OR)
pl: Zestaw warunków (LUB)

en: Condition set (AND)
pl: Zestaw warunków (ORAZ)

en: Action set
pl: Zestaw akcji

en: Administer rule configurations
pl: Administrowanie konfiguracjami reguł

en: Manage reaction rules and rule components.
pl: Zarządzaj regułami reakcji i komponentami reguł.

en: unlabeled
pl: bez etykiety

en: NOT @condition
pl: NIE @condition

en: NOT AND
pl: NIE I

en: NOT OR
pl: NIE LUB

en: Current list item
pl: Bieżąca pozycja zamówienia

en: Site-wide settings and other global information.
pl: Ustawienia całego serwisu i informacje globalne.

en: After updating an existing comment
pl: Po aktualizacji istniejącego komentarza

en: Before saving a comment
pl: Przed zapisaniem komentarza

en: saved comment
pl: zapisany komentarz

en: unchanged comment
pl: niezmieniony komentarz

en: A comment is viewed
pl: Komentarz jest przeglądany

en: Revision identifier
pl: Identyfikator wersji

en: Set a data value
pl: Ustaw wartość danych

en: Specifies the data to be modified using a data selector, e.g. "node:author:name".
pl: Określa dane do modyfikacji przy pomocy selektora danych np. "node:author:name".

en: The new value to set for the specified data.
pl: Nowa wartość do ustawienia dla określonych danych.

en: Fetch entity by id
pl: Pobierz encję według id

en: Specifies the type of entity that should be fetched.
pl: Określa typ encji, która ma być pobrana.

en: Fetched entity
pl: Pobrana encja

en: Fetch entity by property
pl: Pobierz encję według własności

en: Specifies the type of the entity that should be fetched.
pl: Określa typ encji, która powinna być pobrana.

en: The property by which the entity is to be selected.
pl: Właściwość, po której encja ma być wybrana.

en: The property value of the entity to be fetched.
pl: Wartość właściwości encji do pobrania.

en: Limit result count
pl: Ogranicz liczbę wyników

en: Limit the maximum number of fetched entities.
pl: Ogranicz maksymalną liczbę pobranych encji.

en: Create a new entity
pl: Stwórz nową encję

en: Specifies the type of the entity that should be created.
pl: Określa typ encji, która ma być utworzona.

en: Created entity
pl: Utworzona encja

en: Save entity
pl: Zapisz encję

en: Specifies the entity, which should be saved permanently.
pl: Określa encję, która powinna być trwale zapisana.

en: Force saving immediately
pl: Wymuś natychmiastowy zapis

en: Usually saving is postponed till the end of the evaluation, so that multiple saves can be fold into one. If this set, saving is forced to happen immediately.
pl: Zazwyczaj zapisywanie jest odłożone do końca ewaluacji, dzięki czemu wielokrotne zapisy mogą być połączone w jeden. Jeżeli włączone zapis jest wymuszony natychmiast.

en: Delete entity
pl: Usuń encję

en: Specifies the entity, which should be deleted permanently.
pl: Określa encję, która powinna być trwale usunięta.

en: The data list, to which an item is to be added.
pl: Lista danych, do której ma być dodana pozycja.

en: Item to add
pl: Pozycja do dodania

en: Insert position
pl: Dodaj pozycję

en: The data list for which an item is to be removed.
pl: Lista danych, z której ma być usunięta pozycja.

en: Item to remove
pl: Pozycja do usunięcia

en: Add a variable
pl: Dodaj zmienną

en: Specifies the type of the variable that should be added.
pl: Określa typ zmiennej, która ma być dodana.

en: Added variable
pl: Dodano zmienną

en: Create a data structure
pl: Stwórz strukturę danych

en: Created data
pl: Stworzone dane

en: <strong>Selected data:</strong> %selector
pl: <strong>Wybrane dane:</strong> %selector

en: Reload form
pl: Przeładuj formularz

en: Append the item to the end.
pl: Dołącz element na końcu.

en: Data to compare
pl: Dane do porównania

en: The comparison operator.
pl: Operator porównania.

en: Data value
pl: Wartość danych

en: The value to compare the data with.
pl: Wartość do porównania z danymi.

en: Entity is new
pl: Encja jest nowa

en: Entity has field
pl: Encja ma pole

en: The name of the field to check for.
pl: Nazwa pola do sprawdzenia.

en: is lower than
pl: jest mniejsze niż

en: Before saving content
pl: Przed zapisaniem zawartości

en: Content is viewed
pl: Zawartość jest przeglądana

en: view mode
pl: tryb przeglądania

en: Content is of type
pl: Zawartość jest typu

en: Create or delete any URL alias
pl: Stwórz lub usuń dowolny alias URL

en: Specifies the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
pl: Określa istniejącą ścieżkę, której przypisze alias. Na przykład: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, "about" for an about page. Use a relative path and do not add a trailing slash.
pl: Określ alternatywną ścieżkę, poprzez którą jest dostęp do tych danych. Na przykład "o nas" dla strony o witrynie. Użyj ścieżki względnej i nie dodawaj ukośnika na końcu.

en: If specified, the language for which the URL alias applies.
pl: Jeżeli jest określony, język którego alias URL dotyczy.

en: Specify an alternative path by which the content can be accessed. For example, "about" for an about page. Use a relative path and do not add a trailing slash.
pl: Określ alternatywną ścieżkę, poprzez którą jest dostęp do zawartości. Na przykład "o nas" dla strony o witrynie. Użyj ścieżki względnej i nie dodawaj ukośnika na końcu.

en: Leave it empty to delete the URL alias.
pl: Pozostaw puste by usunąć alias URL.

en: Create or delete a taxonomy term's URL alias
pl: Stwórz lub usuń alias URL terminu taksonomii

en: Specify an alternative path by which the term can be accessed. For example, "content/drupal" for a Drupal term. Use a relative path and do not add a trailing slash.
pl: Określ alternatywną ścieżkę, poprzez którą dostępny jest ten termin. Na przykład "content/drupal" dla terminu Drupal. Użyj ścieżki względnej i nie dodawaj ukośnika na końcu.

en: Path has URL alias
pl: Ścieżka posiada alias URL

en: Add offset
pl: Dodaj przesunięcie

en: Add an offset to the selected date.
pl: Dodaj przesunięcie dla wybranej daty.

en: text token
pl: wzorzec tekstowy

en: formatted text
pl: tekst sformatowany

en: decimal number
pl: liczba dziesiętna

en: list of text
pl: lista tekstów

en: list of integer
pl: lista liczb całkowitych

en: any entity
pl: dowolna encja

en: Replacement patterns for %label
pl: Wzorce podstawiania dla %label

en: Drupal is initializing
pl: Inicjowanie Drupala

en: System log entry is created
pl: Utworzony jest wpis w dzienniku systemowym

en: Log entry
pl: Wpis dziennika

en: An associated, HTML formatted link
pl: Związany, sformatowany link HTML

en: Show a message on the site
pl: Wyświetl wiadomość w witrynie

en: Repeat message
pl: Powtórz wiadomość

en: If disabled and the message has been already shown, then the message won't be repeated.
pl: Jeżeli wyłączone i wiadomość została już wyświetlona to nie będzie ona powtórzona.

en: A Drupal path, path alias, or external URL to redirect to. Enter (optional) queries after "?" and (optional) anchor after "#".
pl: Ścieżka Drupala, alias ścieżki lub zewnętrzny adres URL do przekierowania. Wprowadź (opcjonalnie) zapytania po znaku "?" i (opcjonalnie) etykietę po "#".

en: Force redirect
pl: Wymuś przekierowanie

en: Append destination parameter
pl: Dodaj parametr destination

en: Whether to append a destination parameter to the URL, so another redirect issued later on would lead back to the origin page.
pl: Czy dopisać parametr destination do adresu URL, żeby kolejne przekierowanie wykonane później prowadziło z powrotem do strony początkowej.

en: A list of titles for the breadcrumb links.
pl: Lista tytułów dla odnośników ścieżki nawigacyjnej.

en: A list of Drupal paths for the breadcrumb links, matching the order of the titles.
pl: Lista ścieżek Drupala dla odnośników ścieżki nawigacyjnej zgodna z kolejnością tytułów.

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
pl: Adres e-mail lub adresy, na które zostanie wysłana wiadomość. Formatowanie tekstu musi być zgodne z RFC 2822.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
pl: Wybierz role, których użytkownicy otrzymają wiadomość e-mail.

en: After updating an existing term
pl: Po aktualizacji istniejącego terminu

en: Before saving a taxonomy term
pl: Przed zapisaniem terminu taksonomii

en: saved term
pl: zapisany termin

en: deleted term
pl: usunięto termin

en: After saving a new vocabulary
pl: Po zapisaniu nowego słownika

en: created vocabulary
pl: utworzono słownik

en: After updating an existing vocabulary
pl: Po aktualizacji istniejącego słownika

en: updated vocabulary
pl: zaktualizowany słownik

en: unchanged vocabulary
pl: niezmieniony słownik

en: Before saving a vocabulary
pl: Przed zapisaniem słownika

en: saved vocabulary
pl: zapisany słownik

en: After deleting a vocabulary
pl: Po usunięciu słownika

en: deleted vocabulary
pl: usunięto słowniki

en: After saving a new user account
pl: Po utworzeniu nowego konta użytkownika

en: After updating an existing user account
pl: Po aktualizacji istniejącego konta użytkownika

en: Before saving a user account
pl: Przed zapisaniem konta użytkownika

en: saved user
pl: zapisany użytkownik

en: User account page is viewed
pl: Przeglądana jest strona konta użytkownika

en: After a user account has been deleted
pl: Po usunięciu konta użytkownika

en: Match roles
pl: Pasujące role

en: User is blocked
pl: Użytkownik jest zablokowany

en: Variable label
pl: Etykieta zmiennej

en: Provided variables
pl: Podane zmienne

en: Switch to the direct input mode
pl: Przełącz do trybu wprowadzania bezpośredniego

en: Switch to data selection
pl: Przełącz do wyboru danych

en: The variable name %name is already taken.
pl: Nazwa zmiennej %name jest już zajęta.

en: The machine-readable name of this configuration is used by rules internally to identify the configuration. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique.
pl: Identyfikator systemowy tej konfiguracji używany jest wewnętrznie przez reguły do identyfikacji konfiguracji. Nazwa ta może składać się tylko z małych liter, cyfr, znaku podkreślenia i musi być unikalna.

en: The machine-readable name %name is already taken.
pl: Nazwa wewnętrzna %name jest już zajęta.

en: Provides variables
pl: Dostarcza zmiennych

en: If checked, the condition result is negated such that it returns TRUE if it evaluates to FALSE.
pl: Jeżeli ta opcja jest włączona to wynik warunku jest negowany w ten sposób jeżeli warunek jest PRAWDĄ to zwracany jest FAŁSZ.

en: Data selector
pl: Selektor danych

en: A list of values, one on each line.
pl: Lista wartości, jedna w linii.

en: cloned
pl: sklonowany

en: Are you sure you want to enable the %plugin %label?
pl: Czy na pewno chcesz włączyć %plugin %label?

en: Are you sure you want to disable the %plugin %label?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć %plugin %label?

en: Are you sure you want to revert the %plugin %label?
pl: Czy na pewno chcesz przywrócić %plugin %label?

en: Are you sure you want to delete the %plugin %label?
pl: Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć %plugin o nazwie "%label"?

en: Enabled %plugin %label.
pl: Włączono: %plugin %label

en: Disabled %plugin %label.
pl: Wyłączono: %plugin %label

en: Reverted %plugin %label to the defaults.
pl: Przywrócono %plugin %label do ustawień domyślnych.

en: Deleted %plugin %label.
pl: Usunięto: %plugin %label

en: Select the %element to add
pl: Wybierz %element do dodania

en: Are you sure you want to delete the %element_plugin %element_name?
pl: Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć %element_plugin %element_name?

en: React on event
pl: Reaguj na zdarzenie

en: Wrong date format. Specify the date in the format %format.
pl: Nieprawidłowy format daty. Określ datę w formacie %format.

en: Machine-readable names must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Nazwy wewnętrzne mogą zawierać tylko małe litery, cyfry oraz podkreślenia.

en: A human-readable name shortly describing the rule.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa krótko opisująca regułę.

en: Data selectors
pl: Selektory danych

en: Rules evaluation log
pl: Dziennik aktywności wykonywania reguł

en: Filter by plugin
pl: Filtruj wg pluginu

en: There are no rule components.
pl: Brak komponentów reguł.

en: Component plugin
pl: Wtyczka komponentu

en: Add new component
pl: Dodaj nowy komponent

en: Administrative interface for managing rules.
pl: Interfejs administracyjny zarządzania regułami.

en: Task identifier
pl: Identyfikator zadania

en: Delete data
pl: Usuń dane

en: Rules configuration
pl: Konfiguracja reguł

en: edit component
pl: edytuj komponent

en: For importing copy the content of the text area and paste it into the import page.
pl: Aby importować skopiuj zawartość pola tekstowego i wklej ją na stronę importowania.

en: The user whose roles should be changed.
pl: Użytkownik, którego role powinny być zmienione.

en: Delete tasks by component name
pl: Usuń zadania wg nazwy komponentu

en: Select the component for which to delete all scheduled tasks.
pl: Wybierz komponent, dla którego chcesz usunąć wszystkie zaplanowane zadania.

en: Delete tasks
pl: Usuń zadania

en: All scheduled tasks associated with %config have been deleted.
pl: Wszystkie zaplanowane zadania powiązane z %config  zostały usunięte.

en: Are you sure you want to delete the scheduled task %id?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zaplanowane zadanie %id?

en: Task %tid has been deleted.
pl: Zadanie %tid zostało usunięte.

en: Component %label has been scheduled.
pl: Komponent %label został zaplanowany.

en: Scheduled Rules components
pl: Zaplanowane komponenty reguł

en: Scheduled Rules components that are executed based on time and cron
pl: Komponenty zaplanowanych reguł, które uruchamiają się na podstawie czasu i demona cron

en: The internal ID of the scheduled component
pl: Wewnętrzny ID zaplanowanego komponentu

en: Component name
pl: Nazwa komponentu

en: The name of the component
pl: Nazwa tego komponentu

en: Asc
pl: Rosnąco

en: No tasks have been scheduled.
pl: Nie zaplanowano żadnych zadań.

en: Delete this scheduled task
pl: Usuń to zaplanowane zadanie

en: Component filter
pl: Filtr komponentu

en: execute
pl: wykonaj

en: Component %label has been executed.
pl: Komponent %label został uruchomiony.

en: Send account e-mail
pl: Wyślij wiadomość e-mail dla konta

en: E-mail type
pl: Typ wiadomości e-mail

en: Select the e-mail based on your site's account settings to send to the user.
pl: Wybierz e-mail na podstawie twoich ustawień kont w witrynie w celu wysłania wiadomości do użytkownika.

en: %type e-mail sent to %recipient.
pl: Wiadomość e-mail %type została wysłana do %recipient.

en: Failed to send %type e-mail to %recipient.
pl: Nie udało się wysłać wiadomości e-mail %type do %recipient.

en: Unable to parse the pasted export.
pl: Nie można przetworzyć wklejonego eksportu.

en: Missing the required module %module.
pl: Brakuje wymaganego modułu %module.

en: Entity is of type
pl: Encja jest typu

en: The entity type to check for.
pl: Typ encji do sprawdzenia.

en: list of @type_label items
pl: lista elementów @type_label

en: Force the redirect even if another destination parameter is present. Per default Drupal would redirect to the path given as destination parameter, in case it is set. Usually the destination parameter is set by appending it to the URL, e.g. !example_url
pl: Wymuś przekierowanie nawet jeżeli jest obecny parametr destination. Domyślnie Drupal przekierowałby do ścieżki w parametrze destination w przypadku kiedy jest on obecny. Zazwyczaj parametr ten jest ustawiany poprzez dopisanie go do URL np. !example_url

en: There are no active rules. <a href="!url">Add new rule</a>.
pl: Brak aktywnych reguł. <a href="!url">Dodaj nową</a>.

en: There are no inactive rules.
pl: Brak nieaktywnych reguł.

en: Import rule
pl: Importuj regułę

en: Import component
pl: Importuj komponent

en: Paste an exported Rules configuration here.
pl: Wklej tutaj wyeksportowaną konfigurację reguł.

en: If checked, any existing configuration with the same identifier will be replaced by the import.
pl: Jeśli zaznaczone, każda istniejąca konfiguracja z tym samym identyfikatorem zostanie zastąpiona importem.

en: Imported @entity %label.
pl: Zaimportowano @entity %label.

en: Order rules that react on the same event. Rules with a higher weight are evaluated after rules with less weight.
pl: Porządkuje reguły, które reagują na to samo zdarzenie. Reguły z wyższą wagą będą wykonane po regułach z mniejszą.

en: Completed.
pl: Zakończono.

en: Add a new !plugin
pl: Dodaj !plugin

en: Export %name
pl: Eksportuj %name

en: Converting %plugin %name...
pl: Konwertowanie %plugin %name...

en: rule set
pl: zestaw reguł

en: Rules 1.x configurations have been deleted.
pl: Konfiguracje Reguł 1.x zostały usunięte.

en: Data value is empty
pl: Wartość danych jest pusta

en: Data to check
pl: Dane do sprawdzenia

en: @entity identifier
pl: Identyfikator @entity

en: Multilingual - Internationalization
pl: Wielojęzyczność - Umiędzynarodowienie

en: Calculate a value
pl: Oblicz wartość

en: Input value 1
pl: Wartość wejściowa 1

en: The first input value for the calculation.
pl: Pierwsza wartość wejściowa do obliczeń.

en: The calculation operator.
pl: Operator obliczenia.

en: Input value 2
pl: Wartość wejściowa 2

en: The second input value.
pl: Druga wartość wejściowa.

en: Calculation result
pl: Wynik obliczeń

en: Add an item to a list
pl: Dodaj element do listy

en: Enforce uniqueness
pl: Wymuś unikalność

en: Only add the item to the list if it is not yet contained.
pl: Dodaj pozycję do listy tylko jeżeli nie jest jeszcze zawarta.

en: Remove an item from a list
pl: Usuń pozycję z listy

en: Optionally, specify the initial value of the variable.
pl: Opcjonalne, podaj początkową wartość zmiennej.

en: List contains item
pl: Lista zawiera element

en: The item to check for.
pl: Element do sprawdzenia.

en: The following variables are available and may be used by your PHP code:
pl: Dostępne są następujące zmienne, które mogą być użyte w kodzie PHP:

[ctx: data_types]
en: list
pl: lista

en: list of text tokens
pl: lista wzorców tekstowych

en: Provided
pl: Dostarczony

en: A list of integers, separated by commas. E.g. enter "1, 2, 3".
pl: Lista liczb całkowitych, oddzielonych przecinkami. Np. wprowadź "1, 2, 3".

en: @entity identifiers
pl: Identyfikatory encji @entity

en: %name must be an integer value.
pl: %name musi być liczbą całkowitą.

en: List item
pl: Element listy

en: Data type: !type
pl: Typ danych: !type

en: Bypass Rules access control
pl: Obejście kontroli dostępu do reguł

en: Access the Rules debug log
pl: Dostęp do logów debuggera reguł

en: Missing required module %name.
pl: Brak wymaganego modułu %name.

en: Invalid type specified.
pl: Podany typ jest nieprawidłowy.

en: Text comparison
pl: Porównanie tekstu

en: regular expression
pl: wyrażenie regularne

en: Unblock a user
pl: Odblokuj użytkownika

en: Filter by tag
pl: Filtruj po tagu

en: Default theme region
pl: Region domyślnej skórki

en: Admin theme region
pl: Region skórki administracyjnej

en: Open all
pl: Otwórz wszystko

en: -Close all-
pl: - Zamknij wszystko -

en: -Open all-
pl: - Otwórz wszystko -

en: edit configuration
pl: edytuj konfigurację

en: Rules debug information: !log
pl: Informacje debugowania reguł: !log

en: Missing configuration for parameter %name.
pl: Brakująca konfiguracja dla parametru %name.

en: The component %config does not exist.
pl: Komponent %config nie istnieje.

en: Log all warnings and errors
pl: Zapisz do dziennika wszystkie ostrzeżenia i błędy

en: Log errors only
pl: Zapisz do dziennika tylko błędy

en: Log debug information to the system log
pl: Zapisz do dziennika systemowego informacje debugowania

en: Show debug information
pl: Pokaż informacje debugowania

en: In case of errors
pl: W przypadku wystąpienia błędów

en: Whenever the event occurs, rule evaluation is triggered.
pl: Reguła zostanie wykonana gdy zdarzenie zostanie wywołane.

en: Rules introduction
pl: Wprowadzenie do reguł

en: Rules terminology
pl: Terminologia reguł

en: Unknown @plugin %name.
pl: Nieznany @plugin %name.

en: Note that token replacements containing chained objects – such as [node:author:uid] – are not listed here, but are still available. The <em>data selection</em> input mode may help you find more complex replacement patterns. See <a href="@url">the online documentation</a> for more information about complex replacement patterns.
pl: Pamiętaj, że wzorce podstawiania zawierające sekwencje obiektów –  takie jak [node:author:uid] – nie są tutaj wypisane, ale nadal są dostępne. Tryb <em>wyboru danych</em> może pomóc ci znaleźć bardziej złożone wzorce podstawiania. Więcej informacji dotyczących złożonych wzorców podstawiania znajdziesz w <a href="@url">dokumentacji online</a>.

en: Unknown event "!event_name"
pl: Nieznane zdarzenie "!event_name"

en: Tags associated with this configuration, used for filtering in the admin interface. Separate multiple tags with commas.
pl: Znaczniki powiązane z tą konfiguracją używane do filtrowania w interfejsie administratora. Oddziel kolejne znaczniki przecinkami.

en: Select the event to add. However note that all added events need to provide all variables that should be available to your rule.
pl: Wybierz zdarzenie do dodania. Należy pamiętać, że dodane zdarzenia muszą udostępniać wszystkie zmienne, które powinny być dostępne dla twojej reguły.

en: Added event %event.
pl: Wydarzenie %event zostało dodane.

en: Are you sure you want to remove the event?
pl: Na pewno chcesz usunąć wydarzenie?

en: You are about to remove the event %event.
pl: Zamierzasz usunąć wydarzenie %event.

en: Event %event has been removed.
pl: Wydarzenie %event zostało usunięte.

en: Use Rules component %component
pl: Użyj komponentu reguł %component

en: Rules (built in)
pl: Reguły (wbudowane)

en: URL path cleaning method
pl: Metoda czyszczenia ścieżki URL

en: Integrity
pl: Spójność

en: Recheck integrity
pl: Sprawdź ponownie integralność

en: Rebuild Rules' cache
pl: Przebuduj pamięć podręczną reguł

en: Rules cache rebuilt in %duration seconds.
pl: Pamięć podręczna reguł została przebudowana w ciągu %duration sekund.

en: Translate a text
pl: Tłumaczenie tekstu

en: The text to translate.
pl: Tekst do tłumaczenia.

en: The translated text
pl: Przetłumaczony tekst

en: Select a translated value
pl: Wybierz przetłumaczoną wartość

en: The language to translate the value into.
pl: Język, na który ma być przetłumaczona wartość.

en: The translated value
pl: Przetłumaczona wartość

en: Rules translation
pl: Tłumaczenia zasad

en: condition
pl: stan

en: Access operation
pl: Dostęp do operacji
