Rules (7.x-2.8) - en to ht translation catalogue (24 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Tags
ht: Tag

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Filter
ht: Filtre

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Severity
ht: Severite

en: Desc
ht: Des

en: Site information
ht: Enfomation sit la

en: comment
ht: kòmantè

en: Apply
ht: Aplike

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
