Rules (7.x-2.8) - en to mn translation catalogue (65 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Text
mn: Текст

en: Paths
mn: Замууд

en: type
mn: төрөл

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: action
mn: үйлдэл

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Error
mn: Алдаа

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: System
mn: Систем

en: Code
mn: Код

en: Basic
mn: Үндсэн

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: None.
mn: Байхгүй.

en: Site information
mn: Сайтын мэдээлэл

en: revert
mn: буцаах

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: date
mn: огноо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Translate
mn: Орчуулах

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: IP address
mn: IP хаяг

en: %name must be a number.
mn: %name нь тоо байх ёстой.

en: Multilingual - Internationalization
mn: Олон хэл - Олон хэлтэй болгох нь
