Rules (7.x-2.9) - en to hy translation catalogue (71 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Text
hy: Տեքստ

en: type
hy: տեսակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: action
hy: գործողություն

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Error
hy: Սխալ

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Never
hy: Երբեք

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Count
hy: քանակ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: System
hy: Համակարգ

en: Code
hy: Կոդ

en: Basic
hy: Տարրական

en: Cache
hy: Քեշ

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Site information
hy: Կայքի մասին տեղեկություններ

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: IP address
hy: IP հասցե

en: %name must be a number.
hy: %name պետք է լինի թիվ:

[ctx: data_types]
en: List
hy: Ցուցակ

[ctx: data_types]
en: list
hy: ցուցակ
