Rules (7.x-2.9) - en to lt translation catalogue (146 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: all
lt: visi

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Event
lt: Įvykis

en: Text
lt: Tekstas

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Paths
lt: Keliai

en: type
lt: tipas

en: User
lt: Narys

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Error
lt: Klaida

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Count
lt: Skaičius

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: System
lt: Sistema

en: Code
lt: Kodas

en: Method
lt: Būdas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Cache
lt: Podėlis

en: <All>
lt: -Visi-

en: Operator
lt: Operatorius

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: text
lt: tekstas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Rules
lt: Taisyklės

en: minutes
lt: minutės

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Entity
lt: Esybė

en: None.
lt: Joks.

en: Negate
lt: Paneigti

en: Existing system path
lt: Esantis siteminis kelias

en: any
lt: visi

en: Execute custom PHP code
lt: Vykdyti savitą PHP kodą

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: revert
lt: sugrąžinti

en: comment
lt: komentaras

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: disable
lt: išjungti

en: date
lt: data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Translation
lt: Vertimas

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: years
lt: metai

en: Account blocked
lt: Paskyra blokuota

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Execute
lt: Vykdyti

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Account
lt: Paskyra

en: Data
lt: Duomenys

en: After saving a new comment
lt: Po naujo komentaro išsaugojimo

en: After deleting a comment
lt: Po komentaro pašalinimo

en: Banned IP address %ip
lt: IP adresas %ip užblokuotas

en: After deleting a term
lt: Po termino pašalinimo

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: clone
lt: klonuoti

en: Translate
lt: Versti

en: Element
lt: Elementas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: vocabulary
lt: žodynas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: export
lt: eksportuoti

en: translate
lt: išversti

en: IP address
lt: IP adresas

en: ends with
lt: baigiasi

en: Send mail
lt: Siųsti laišką

en: is greater than
lt: yra daugiau nei

en: After saving new content
lt: Po naujo turinio išsaugojimo

en: After deleting content
lt: Po turinio pašalinimo

en: Block a user
lt: Blokuoti narį

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: Elements
lt: Elementai

en: Welcome (new user created by administrator)
lt: Pasisveikinimas (kai naują narį sukūrė administratorius)

en: Welcome (awaiting approval)
lt: Pasisveikinimas (laukiama patvirtinimo)

en: Welcome (no approval required)
lt: Pasisveikinimas (be patvirtinimo)

en: Password recovery
lt: Slaptažodžio atkūrimas

en: Account activation
lt: Paskyros aktyvavimas

en: Account cancellation confirmation
lt: Paskyros panaikinimo patvirtinimas

en: Account canceled
lt: Paskyra panaikinta
