Rules (7.x-2.9) - en to os translation catalogue (35 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Tags
os: Тегтæ

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
