Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Filter
af: Filtreer

en: Translate
af: Vertaal
