Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Filter
ar: انتقاء

en: Translate
ar: ترجمة

en: You must select something to filter by.
ar: يجب أن تختار مرشح.
