Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Filter
bg: Филтър

en: Translate
bg: Преведи

en: You must select something to filter by.
bg: Трябва да изберете, нещо, което да филтрира по.
