Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: You must select something to filter by.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཞིག་འདེམས་དགོས།
