Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Filter
ca: Filtra

en: Rules
ca: Regles

en: Translate
ca: Tradueix

en: You must select something to filter by.
ca: Heu de seleccionar alguna cosa per la qual filtrar.
