Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Filter
cs: Filtr

en: Translate
cs: Přeložit

en: You must select something to filter by.
cs: Je třeba vybrat filtrovací kritérium.
