Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: You must select something to filter by.
cy: Rhaid i chi ddewis rhywbeth i hidlo drwy.
