Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Rules
da: Regler

en: Translate
da: Oversæt

en: You must select something to filter by.
da: Du skal vælge, hvad du vil filtrere efter.

en: Multilingual - Internationalization
da: Sprog - Internationalisering
