Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Translate
el: Μετάφραση

en: You must select something to filter by.
el: Πρέπει να επιλέξετε κάτι ως το κριτήριο φίλτρου.
