Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Rules
eo: Reguloj

en: Translate
eo: Traduku

en: You must select something to filter by.
eo: Vi devas elekti ion por filtri.
