Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Filter
fil: Salain

en: Translate
fil: Isaling-wika
