Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Filter
fr: Filtrer

en: Translate
fr: Traduire

en: You must select something to filter by.
fr: Vous devez sélectionnez un critère de filtrage.

en: Multilingual - Internationalization
fr: Multilinguisme - Internationalisation
