Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Filter
gl: Filtro

en: Translate
gl: Traducir

en: You must select something to filter by.
gl: Debe seleccionar algo co que filtrar.
