Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Filter
he: סינון

en: Rules
he: כללים

en: Translate
he: תרגום

en: You must select something to filter by.
he: עליך לבחור דבר מה לסינון על פיו.
