Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Rules
hi: नियम

en: Translate
hi: अनुवाद

en: You must select something to filter by.
hi: फ़िल्टर करने के लिए आपको कुछ चयन करना होगा।
