Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Translate
hr: Prevedi

en: You must select something to filter by.
hr: Morate odabrati način na koji ćete pročistiti.
