Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Filter
hu: Szűrő

en: Rules
hu: Szabályok

en: Translate
hu: Fordítás

en: You must select something to filter by.
hu: Ki kell választani egy szűrési szempontot.

en: Multilingual - Internationalization
hu: Többnyelvűség – Nemzetköziesítés
