Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Filter
is: Sía

en: Rules
is: Reglur

en: Translate
is: Þýða
