Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Filter
it: Filtra

en: Rules
it: Regole

en: Translate
it: Traduci

en: You must select something to filter by.
it: E' necessario selezionare qualcosa da filtrare.

en: Multilingual - Internationalization
it: Multilingue - Internazionalizzazione
