Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Translate
kk: Аудару

en: You must select something to filter by.
kk: Фильтрлеу үшін бірнәрселер таңдаңыз.
