Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Filter
km: តម្រង

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: You must select something to filter by.
km: អ្នកត្រូវតែ​ជ្រើស​អ្វីមួយ​ដើម្បី​ត្រង ។
