Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು
