Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Translate
ku: وەرگێڕان
