Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Translate
lv: Tulkot

en: You must select something to filter by.
lv: Jāizvēlas filtrēšanas iestatījumi.
