Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Multilingual - Internationalization
mn: Олон хэл - Олон хэлтэй болгох нь
