Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Translate
ne: अनुवाद
