Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Filter
nn: Filtrer

en: Translate
nn: Omset

en: You must select something to filter by.
nn: Du må velje noko å filtrere på.
