Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Filter
oc: Filtrar

en: Rules
oc: Règlas

en: Translate
oc: Traduire

en: You must select something to filter by.
oc: Vos cal seleccionar un critèri de filtratge.

en: Multilingual - Internationalization
oc: Multilingüisme - Internacionalizacion
