Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Filter
fa: صافی

en: Translate
fa: ترجمه

en: You must select something to filter by.
fa: شما باید یکی را که با آن صافی اعمال شود را انتخاب کنید.
