Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Filter
pt: Filtrar

en: Rules
pt: Regras

en: Translate
pt: Traduzir

en: You must select something to filter by.
pt: Você deve selecionar algo para filtrar.

en: Multilingual - Internationalization
pt: Multi-idioma - Internacionalização
