Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Translate
sk: Preložiť

en: You must select something to filter by.
sk: Musíte zvoliť, podľa čoho filtrovať.
