Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Filter
sq: Filtri

en: Translate
sq: Përkthe

en: You must select something to filter by.
sq: Duhet të zgjedhësh çfarë duhet filtruar.
