Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Filter
sv: Filtrera

en: Rules
sv: Regler

en: Translate
sv: Översätt

en: You must select something to filter by.
sv: Du måste välja något att filtrera på.

en: Multilingual - Internationalization
sv: Flerspråkig - Språkhantering
