Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: You must select something to filter by.
ta: வடிகட்டுவதற்கு ஏதாவதொன்றை நீங்கள் தெரிவு செய்ய வேண்டும்.
