Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Rules
tr: Kurallar

en: Translate
tr: Çevir

en: You must select something to filter by.
tr: Süzülecek bir şey seçmeniz gerekiyor.
