Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Filter
uk: Фільтр

en: Rules
uk: Правила

en: Translate
uk: Перекласти

en: You must select something to filter by.
uk: Для фільтрування необхідно щось обрати.

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація
