Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Filter
vi: Lọc

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Translate
vi: Dịch

en: You must select something to filter by.
vi: Bạn phải chọn vài thứ làm tiêu chuẩn lọc.
