Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.
